Радио Милева
Неизмерна среќа

Не го испушта внукот од прегратка: Емотивни моменти од Цеца Ражнатовиќ со бебето во раце на Божиќ (фото)

Не го испушта внукот од прегратка: Емотивни моменти од Цеца Ражнатовиќ со бебето во раце на Божиќ (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Пејачката Цеца Ражнатовиќ сподели со своите следбеници моменти од луксузниот дом во српската престолнина, а за Божиќ очигледно не се разделува од внукот Жељко, кого го доби пред нешто повеќе од седум месеци.

Цеца цело време се смешкаше додека бебето си играше покрај неа, а оваа сцена ги разнежни сите нејзини следбеници на социјалните мрежи.

фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Таа повеќепати укажуваше на тоа колку е среќна што нејзиниот син Вељко доби наследник, а секој момент го користи да го покаже тоа.

фото:цеца ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Пред да се породи Богдана, Цеца не сакаше да и викаат баба, но сега е растопена со силни емоции кон внукот, така што оваа титула и тоа како и годи.

Останати вести од Радио Милева