Радио Милева

Не е само Карлеуша: И нашата водителка има како нејзините чизми вредни илјадници евра!

Не е само Карлеуша: И нашата водителка има како нејзините чизми вредни илјадници евра!

Пред извесно време српската ѕвезда Јелена Карлеуша направи хаос кога објави дека купила чизми кои се вредни цели 8.000 евра, а жените полудеа по нив.

Но, не е само таа, и нашата водителка Елена Стефановска на социјалните мрежи објави фотографија на позира во слични чизми како оние на Карлеуша.

Дали водителката дала цело богатство за нив или се само копија на оригиналот, погледнете сами.

И комбинацијата која ја носи Елена потсетува на онаа на Карлеуша, во кратко црно фустанче, кое ги истакна нејзините нозе.

Останати вести од Радио Милева