Радио Милева
што ќе каже Брена?

Не е ниту Сандра, ниту Лена: Виктор Живојиновиќ и фрлил око на Кија Коцкар?

Не е ниту Сандра, ниту Лена: Виктор Живојиновиќ и фрлил око на Кија Коцкар?

Љубовниот живот на Виктор Живојиновиќ стана интересен за јавноста откако ја раскина врската со Сандра Миљковиќ.

Иако многумина очекуваа да запловат во брачните води, парот стави на нивната романса.

По раскинувањето со Сандра, медиумите пишуваа дека Виктор е во врска со пејачката Лена Чолак.

Меѓутоа, сега медуимите пишуваат дека наводно дека раскинале и со Лена и тоа поради повозрасна колешка.

Како што пишува „Стар“ наводно Виктор и фрлил око на Кија Коцкар.

-Кија одамна му се допадна на Виктор но немаа прилика да се зближат.  Кија си го градеше својот музички пат, но неодамна се сретнаа во еден ресторан и тој беше воодушевена од нејзината природна убавина. Кија беше со другарките, а Виктор ги честеше пијалок. Истата вечер Виктор ја заследи Кија на „Инстаграм“, тврди изворот.

Како што тврди, Живојиновиќ е подготвен да се зближи со Кија. Дали таа ќе биде нова снаа на Брена останува да видиме.

фото: принтскрин/инстаграм/viktorernest/lenacokal/kijakockar

Останати вести од Радио Милева