Радио Милева
Каење за стореното

„Не бев нормална“: Анабела за првпат ја отвори душата за скандалозното однесување во „Задруга“

„Не бев нормална“: Анабела за првпат ја отвори душата за скандалозното однесување во „Задруга“

Синоќа во „Амиџи шоу“ гостуваа Гоца Тржан и екс учесничката на „Задруга“ , Анабела Атијас, а нивните одговори беа многу емотивни.

Имено, водителката и постави прашање на Анабела за деца, а Гоца наводно не знаела дека Анабела станала баба останала шокирана.

Што е најлошото нешто што сте им го направиле на вашите деца? – праша водителката Тијана Стоисављевиќ.

– Мојот влез во „Задруга“. Сите тројца страдаа поради моето доаѓање. Не бев нормална од почетокот на тој формат. Сите мои постапки од влегувањето до пред една година се оправдани со таа заблуда. На сето ова сега гледам сосема поинаку – изјави Анабела.

– Станавте баба? – изјави шокирано Гоца Тржан.

– А да, ти роди навреме – додала Гоца која периодов имаше неколку неуспешни инвитро постапки во обид да добие со сопругот Рашо.

фото: принтскрин амиџи шоу/ало.рс

Останати вести од Радио Милева