Радио Милева
мамка за мераклии

Наташа Шавија вака ги мами и „пали“ своите следбеници да ја посетат нејзината страница за возрасни: Овде само ѕирни, а потоа плaти па… гледај голотија до мила волја (ФОТО)

Наташа Шавија вака ги мами и „пали“ своите следбеници да ја посетат нејзината страница за возрасни: Овде само ѕирни, а потоа плaти па… гледај голотија  до мила волја (ФОТО)

Атрактивната старлета Наташа Шавија секој ден им се претставува на своите обожаватели во се’ попровокативни изданија.

Имено, одамна не е тајна дека поранешната учесничка во реалното шоу „Парови“ заработува преку контроверзната апликација „Only fans“.На оваа апликација Наташа објавува и експлицитни фотографии и видеоснимки.

Таа сега нашла нов метод за да ја скокотка фантазијата на своите следбеници со жешките кадри кои најпрвин ќе ги сподели на својот Твитер профил. Тука старлетатсамо ја подгрева атмосферата, зашто со својата задскриена голотија само „ги пали“ сопствениците на  „влажни машки погледи“, желни да ја видат целата слика!

Така на пример Наташа на овие фотографии на Твитер  донекаде ги цензурирала своите голи облини. Овде гаќичките на голата старлета и се само подспуштени, а оние кои би сакале да бидат поопуштени во погледот на сосема голиот кадар, ќе мораат да се префрлат на нејзината Only Fans страница за возрасни каде сликите се незензурирани и експлицитно јасни, но таму се плаќа.

Сепак има многумина кои за вакво задоволство не штедат пари и се спремни колку и да чини да платат, за да видат што крие старлетата во подножјето на меѓуножјето, откако гаќичките сосема ќе паднат!?

Фото: Инстаграм принтскрин и Твитер/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева