Радио Милева
секси и провокативна

Наташа Шавија со провокативна фотографија ги урна социјалните мрежи и предизвика лавина коментари (фото)

Наташа Шавија со провокативна фотографија ги урна социјалните мрежи и предизвика лавина коментари (фото)

Старлетата Наташа Шавија ги почести следбениците  на социјалните мрежите со провокативни фотографии, па мажите не престануваат да коментираат. Наташа Шавија  публика ја запозна во реалното шоу „Парови“, по што, како и повеќето нејзини колешки, не остана во овој формат. Се занимавала со пеење, рекламирање производи на Инстаграм, по што на крај  одлучила да отвори сметка на веб-страница за возрасни. Набрзо собрала пари за голема парцела во Нови Сад, на која изградила куќа, која неодамна им ја покажала на обожавателите.

Интимната снимка во кревет со поранешен член на Задруга ги изненади сите, а по „жешката“ видео снимка од спалната соба, за која обожавателите ја навредуваа, таа со провокативна поза предизвика бурни реакции на мрежите.

Шавија позираше во црн корсет потпрена на ѕидот, а упати со заводлив поглед упатен кон камерата. Нејзиниот задник во танга, над кој висеше само долга црна панделка, го сврте кон камерата, а малкуминане  останаа имуни на оваа фотографија.

„ Пофалби, премногу убаво“, „С*кси, нема понатаму“, „Брутално добро“, се само дел од коментарите на нејзините верни фанови.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Наташа Шавија

Останати вести од Радио Милева