Радио Милева
во нејзин стил

Наташа Шавија по секси долна облека влезе во новата година: Атрактивната ријалити старлета речиси гола Ви ја честиташе 2023-та! (ФОТО+ВИДЕО)

Наташа Шавија по секси долна облека влезе во новата година:  Атрактивната ријалити старлета речиси гола Ви ја честиташе 2023-та! (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната ријалити старлета продолжува да привлекува големо внимание и во 2023-та.

Наташа Шавија овој пат на свој начин избра да им ја честита Новата 2023 година на своите обожаватели, следбеници и „Онли фанс“ претплатници. А како поинаку, ако не заводливо, провокативно и разголено… И тоа дури повеќе од тоа што е дозволено.

За нејзините следбеници убавицата заводливо танцуваше оскудно облечена за „најлудата“ ноќ. Меѓутоа тоа како да не беше доволно провокативно, па таа отиде чекор понатаму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Гола, поточно речиси гола, Наташа од телото само едвај покри некои интимни делчиња со ленти и ситни крпчиња, па вака изгледаше многу попредизвикувачки, попожелно  и многу посекси, а малкумина останаа рамнодушни на сцената со која Шавија им ја честиташе Новата година.

Особено кога непосредно по самата честитка, Шавија ќе влезе во бањата, подготвена во минута по полноќ да го симне од себе и она малку што попречува возбудата да биде обилна, а желбата најсилна! Не друго, за да тргне годината… И неа и Вам!

Фото: Инстаграм и Твитер принтскрин/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева