Радио Милева
комотно, привлечно и практично...

Наташа Шавија го рекламира својот „Онли Фанс“ така што ќе ве фрли во транс: Старлетата никогаш не носи гаќички, а и кога ги има, исто како да ги нема… зашто и се провидни“ (ФОТО)

Наташа Шавија го рекламира својот „Онли Фанс“ така што ќе ве фрли во транс: Старлетата никогаш не носи гаќички, а и кога ги има, исто како да ги нема… зашто и се провидни“ (ФОТО)

Атрактивната српска старлета Наташа Шавија одново измами воздишки кај свие фанови на соцјалните мрежи со  жешките фотографии и уште пожешките најави

Наташа и овој пат најде провокативен  начин како да го рекламира својот профил на контроверзната апликација „Only fans“, каде оваа манекенка има своја страница за возрасни  на која објавува  експлицитни содржини во вид на разголени видеа и фотографии… Па дури и нешто повеќе од тоа!

Имено, расната убавица уште на својот Инстаграм со една-две скокотливи видеа и фотографии наговести дека никогаш, ама баш никогаш не носи на себе гаќички. Старлетата смета дека така се чувствува ем покомотно, ем ако затреба и е попрактично… А така изгледа и попримамливо и попривлечно.

За да докаже дека не се шегува старлетата споделила клипче на кое излегува од такси. Во црвено ултра мини фустанче, на станување од задното седиште јасно се гледа дека на Шавија гаќичките намерно дома ги „заборавила“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

А што би ги носела кога и се вишок, освен… во специјални прилики. Ако имаат специјална намена како оние кога старлетата со топлес селфи пред огледалото се подготвува за акција…

Или можеби само заради реклама на својата „страница за возрасни“, каде облекла гаќички, но максимално провидни… За нештата под нив да бидат појасни!

„Заследете ме на мојот „Онли Фанс“  и погледнете ја целата жешка содржина (505 фотографии/119 видеа)“ – порачала Наташа со фотографија на која од жабја перспектива се гледа и како изгледа и што крие привлечната секси задница на раскошната убавица.

Фото: Инстаграм и Твитер принтскрин/natasa.savija

 

 

Останати вести од Радио Милева