Радио Милева
заљубена

Наташа Родиќ кончено го покажа момчето: Ја поврзуваа со синот на Злата Петровиќ, а таа сега откри кој и го украде срцето (фото)

Наташа Родиќ кончено го покажа момчето: Ја поврзуваа со синот на Злата Петровиќ, а таа сега откри кој и го украде срцето (фото)

Третата сестра од Родиќ, Наташа Родиќ некое време ја поврзуваа со синот на Злата Петорвиќ, Јован Пејиќ.

Имено, тие не ги ни потврдија ниту пак негираа пишувањата. Неодамна, Наташа објави фотографија од романтична вечера, а на фотографијата машкото носеше часовник ист како што има и Јована. Токму поради тој повод започнаа гласините дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство.

Меѓутоа, Родиќ не е во врска со синот на Злата туку нејзиното срце го украде друго момче.

Таа на социјалните мрежи сега објави фотографија со нејзиниот партнер и предизвика лавина од коментари.

Нејзината сестра Богдана Родиќ остави емотикони, а пејачката Лана Чолак напиша: Колку ве сакам во пакет.

Инаку, Богдана Родиќ е во брак со синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко и го имаат синот Жељко, додека пак Бојана Родиќ со синот на Гоца Божиновска, Мирко Шијан исто така добија син за кој до одбраа името Зоран.

фото: инстаграм/мисс.родиќ

Останати вести од Радио Милева