Радио Милева
не остана имуна

Наташа Беквалац не може да мрдне од кревет: „Исусе ова е полошо од корона!“ (фото)

Наташа Беквалац не може да мрдне од кревет: „Исусе ова е полошо од корона!“ (фото)

Наташа Беквалац беше доста активна работно периодов, а не крие дека ужива во настапите и дружењето со публиката. Сега пејачката ги загрижи обожавателите кога преку Инстаграм откри дека се соочила со здравствен проблем.

Имено, Наташа објави фотографија од својот кревет и објасни дека има вирус кој многу тешко се поднесува и затоа прима инфузија.

– Никогаш во животот не сум го почувствувал ова, луѓе, каков вирус е ова. Секоја коска боли неподносливо, не можам да мрдам ниту прст, око, ништо… Температурата е дивее, Исусе, ова е полошо од корона – напиша пејачката во описот на објавата.

Сезонските вируси земаа занав, а Беквалац не остана имуна на истите.

фото:Инстаграм/Наташа Беквалац

Останати вести од Радио Милева