Радио Милева
убавица како мајка и

Наташа Беквалац ужива на одмор во Марбела, а со ќерката Хана како да се сестри (фото)

Наташа Беквалац ужива на одмор во Марбела, а со ќерката Хана како да се сестри (фото)

Пејачката Наташа Беквалац со ќерките ужива во Шпанија, од каде редовно се рекламира на Инстаграм.

Пред тоа со семејството била во Грција, а потоа заминале во Марбела каде максимално уживаат.

Наташа објави неколку фотографии со ќерката Хана Икодиновиќ и ги воодушеви своите следбеници. Тие и двете позираат во долги фустани со насмевки на лицето.

– Многу љубов! – напиша музичката ѕвезда во описот на една објава.

Многумина истакнуваат дека Хана изгледа неверојатно слично на Наташа, а евидентно е дека на вториот одмор сè видно потемни.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева