Радио Милева
мобилна конфузија...

Наташа Беквалац призна дека и праќала недолични пораки на туѓа жена: „Зад петици сум ти, те следам, ти дишам во врат…“ (ФОТО)

Наташа Беквалац призна дека и праќала недолични пораки на туѓа жена: „Зад петици сум ти, те следам, ти дишам во врат…“ (ФОТО)

Наташа Беквалац се соочи со обвинувања дека ја прогонува Маја Огњеновиќ, сегашната сопруга на нејзиниот поранешен сопруг Данило Икодиновиќ.

Ната тврди дека не се работи за Маја, но признава дека праќала недолични пораки на друга жена.

„Неправедно ме обвинија дека ја прогонувам Маја, бидејќи во прашање е сегашната сопруга на еден друг маж… Настана конфузија по грешка… Ќерка ми нешто чепкала со телефонските броеви и јас добив известие дека се приклучила на Вибер. Сакав да ја уплашам, па и напишав: „Гледам што правиш“, „Те следам“, „Зад петици сум ти“, „Ти дишам во врат“… Кога видов дека на фотографијата на Вибер беше црна жена, сфатив дека грешам и дека тоа не е мојата ќерка, ама доцна…“ – со смеење раскажала  Наташа.

Фото: Инстаграм принтскрин/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева