Радио Милева

Наташа Беквалац пристигна на суд: Еве ја нејзината реакција (фото)

Наташа Беквалац пристигна на суд: Еве ја нејзината реакција (фото)

По инцидентот кој се случи пред 10 дена, односно откако Лука Лазуќиќ физички ја нападна Наташа Беквалац, денес првпат  ќе се сретнат на суд каде што има закажано сослушување.

Лука треба да даде изјава во 10 часот, Наташа во 10 и 30, а дадилката во 11ч. Меѓутоа, Лука веќе еден час дава изјава, а Натшаа намерно доцнеше да не сретне со сопругот кој се уште е во судницата.

Еве како изгледа пејачката 10 дена по драмата на Дедиње.

 

фото: марко јовановиќ

Останати вести од Радио Милева