Радио Милева
згодна риба

Наташа Беквалац на настап се појави во безобразна модна комбинација, а сите се прашуваат дали носи долна облека?

Наташа Беквалац на настап се појави во безобразна модна комбинација, а сите се прашуваат дали носи долна облека?

Пејачката Наташа Беквалац сношти (01 декември) имаше настап во Белград, а пред публиката се појави во опасна комбинација.

Од глава до петти била облечена во тесен фустан со „леопард“ принт, но подоцна на сцената се појавила во сосема друга комбинација.

Имено, на сцената Беквалац се појавила во трико кое ги откривало нејзините атрибути, а додека танцувала на сите погледот им „бегал“ на делот под нејзината половина.

Фоторепортерите успеале да го забележат „ризичниот“ дел на Наташа, а многумина од нив се зарпрашале – дали носи долна облека?

фото: ата имагес

 

Останати вести од Радио Милева