Радио Милева
Убав изглед за на плажа

Наташа Беквалац е верна на кројот кој одлично ја истакнува нејзината фигура – костимите за капење одлично и стојат (фото)

Наташа Беквалац е верна на кројот кој одлично ја истакнува нејзината фигура – костимите за капење одлично и стојат (фото)

Фатална русокоса и жена позната по својата силна енергија и духовитост, пејачката Наташа Беквалац деновиве ужива во Грција со својата сестра и ќерките Хана и Катја.

Наташа привлече големо внимание со последното појавување кога позираше во едноделен црн костим за капење, кој го истакна нејзиното извајано тело.

Атрактивната боја на костими за капење е „половина од битката“ кога е во прашање убав изглед на плажа.

Наташа Беквалац на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии во костими за капење. Пејачката изгледа е верна на кројот кој одлично ја истакнува нејзината фигура.

Фото:Принтскрин/Инсаграм/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева