Радио Милева
ах, љубов

Насмеана и спокојна во неговата прегратка: Водителката на „Задруга“, Душица Јаковљевиќ го покажа момчето (фото)

Насмеана и спокојна во неговата прегратка: Водителката на „Задруга“, Душица Јаковљевиќ го покажа момчето (фото)
фото: Инстаграм/душицајаковљевиќ

Душица Јаковљевиќ, водителка на реалното шоу „Задруга“, во последно време е насмеана од уво до уво , но не крие и колку е среќно заљубена.

Неодамна за време на ревијата доби изненадување во вид на прекрасен букет цвеќе и беше воодушевена од вниманието на саканиот.

Некое време подоцна призна дека покрај себе има маж кој ја прави спокојна, а сега отиде чекор понатаму.

фото: Принтскрин/инстаграм/душицајаковљевиќ

На Инстаграм профилот на водителката се појави фотографија со нејзиниот партнер со кој Душица ужива и се одмара.

Ова е првпат јавно да го покаже своето момче кое во последно време блеска, но недоволно за да го покаже лицето.

Времето ќе покаже дали ова е чекор кон целосно откривање на идентитетот на дечкото кој и ја врати насмевката на лицето или не.

За потсетување, Душица е, како што вели, е среќно разведена, а од првиот брак има ќерка и син.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева