Радио Милева

Направи драстична трансформација: Стоја има нова фризура – еве како изгледа! (фото)

Направи драстична трансформација: Стоја има нова фризура – еве како изгледа! (фото)

Пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја често го менува својот изглед, а сега направи уште една промена која ги изненади фановите.

Овојпат се одлучи да ја освежи својата фризура, па се одлучи за „афро-кикице“, а со новиот имиџ изгледа помладо.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од новата фризура, а нејзините следбеници имаа само позитивни коментари.

Jer ja sam ČISTA HEMIJA ?

A post shared by stoja (@stojainstitucija) on

…za tebe GLAVNA PREMIJA !

A post shared by stoja (@stojainstitucija) on

Останати вести од Радио Милева