Радио Милева
„авион“ на модната писта

Наоми Кемпбел објави голо селфи: Топлес од постела (ФОТО)

Наоми Кемпбел објави голо селфи: Топлес од постела (ФОТО)

Легендарната светска манекенка Наоми Кемпбел ниту на 50 години не престанува да објавува провокативни фотографии.

Црната пантерка, своите следбеници на Инстаграм ги изненади со гола фотографија од постела на која позира топлес. Едната брадавица ја прекрила со рака, а другата со ѕвездичка.

„Неделно селфи“-  напишала црномурестата убавица во описот на фотографијата.

 

Наоми многу пати докажа дека не ѝ пречи да се фотографира гола. На нејзиниот Инстаграм профил може да се видат многу експлицитни фотографии, иако манекенката е влезена во шестата деценија од животот.

А како и би и пречело, кога Наоми се’ уште изгледа како „авион“ на модната писта!

Останати вести од Радио Милева