Радио Милева

Наоми Кемпбел ја раскинала четиримесечната врска со 23 години помладото момче

Наоми Кемпбел ја раскинала четиримесечната врска со 23 години помладото момче
фото: профимедиа

Познатата манекенка Наоми Кемпбел ја раскинала својата врска со пејачот Лиам Пејн.

Наводно, на Ноами и досадила врската со Лијам, па одлучила на четири месечната врска да стави крај.

 

View this post on Instagram

 

#BritishvoguexTiffany ✨

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Како што пренесуваат медиумите, тие одлично се забавувале заедно, а Пејн полудел за Наоми.

 

View this post on Instagram

 

☀️?@coachella

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

„Одлично се согласуваа, но не им беше судено. Сигурно ќе останат пријатели“ вели извор близок на парот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Останати вести од Радио Милева