Радио Милева
монохроматско

Најжешкото издание на српската секс бомба: Сања Кужет се стегна во латекс за новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)

Најжешкото издание на српската секс бомба: Сања Кужет се стегна во латекс за новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ (фото)
фото: Инстаграм/сања кужет

Водителката Сања Кужет ги изненади сите присутни со својот храбар стајлинг на снимањето на новите епизоди на „Ѕвезде Гранда“.

Жирито на „Ѕвезде Гранда“ започна со снимање на епизодите од 17-та сезона на популарното шоу, а водителката Сања Кужет како и во секоја емисија, така и овој пат со својот стајлинг привлече огромно внимание.

Иако ја гледавме претежно во елегантни и сведени комбинации, Кужет сега се одлучи за нешто посмело, па ги изненади сите со својот стајлинг.


Имено, Сања се појави во виолетов фустан од латекс, кој го спои со чорапи во иста боја.

фото:АТА Images

Останати вести од Радио Милева