Радио Милева
попожелна од власта...

Најубавата српска политичарка се соблече: Ана Гроздановиќ зрачи со таков сексапил и одназад и однапред, што ќе ве опие со само еден поглед (ФОТО+ВИДЕО)

Најубавата српска политичарка се соблече: Ана Гроздановиќ зрачи со таков сексапил и одназад и однапред, што ќе ве опие со само еден поглед (ФОТО+ВИДЕО)

Ана Гроздановиќ, функционерка на Главниот одбор на Социјалистичката партија на Србија, уште еднаш ја оправда титулата „најубава српска политичарка“.

Таа одново  ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи со серија фотографии додека се сонча во костим за капење.

Фаталната политичарка и кога е разголена изгледа беспрекорно како самовила, а прврзаниците ја наградија со грст позитивни коментари и комплименти.

Ана Гроздановиќ се фотографирала на лежалка во едноделен бел костим за капење кој ја истакнува нејзината неверојатна фигура – ​​тенок струк  долги и витки нозе. Уживала во сончевите зраци, музиката која се слуша во позадина, па со споделените фотографии и видеа случајно или намерно  ја бранува фантазијата на нејзините машки следбенци, а очигледно и жените не останале имуни на нејзиниот совршен изглед.

Познато е дека Гроздановиќ досега немала никакви естетски корекции на себе,  факти што укажуваат дека таа е природна убавица. Нејзините политички потези, борби и одлуки, редовната и разновидна хуманитарна помош докажуваат колку  оваа млада дама цели да ги постигне сите свои цели.

Се’ на се’, ретко кој може да одолее да не ја погледне оваа русокосата убавица, особено во вакво провокативно издание во кое Ана е попосакувана и попожелна и од самата власт.

Фото и видео: Инстаграм принтскрин/anagrozdanovicc

Останати вести од Радио Милева