Радио Милева
ултрасекси прогнозерка

Најсексапилната презентерка на временска прогноза на сајт за возрасни: Џенет Гарсија секој би ја… гледал со часови (ФОТО+ВИДЕО)

Најсексапилната презентерка на временска прогноза на сајт за возрасни: Џенет Гарсија секој би ја… гледал со часови  (ФОТО+ВИДЕО)

Мексиканската презентерка на временска прогноза Џенет Гарсија е позната како најзгодната и најсексапилна ТВ личност, но и сопственичка на најубавиот и најсекси задник на светот.

Неодамна ги почести своите придружници со жешки снимки во кои ги истакна градите, а сега позира во црвена долна облека и објави жешко видео.

Имено, таа ја покажа својата витка фигура, а потоа го сврте задникот кон камерата и ја оправда својата „титула“.

Исто така, водителката објави дека се придружила на страницата за возрасни „Самофонс“, каде што ќе продава фотографии и видеа со слична содржина.

Фото: Инстаграм принтскрин/iamyanetgarcia

Останати вести од Радио Милева