Радио Милева
инспирирана

Најсексапилната Aлбанка „одлепи“ кога го виде жешкото селфи после тренинг на Џеј Ло, па и испрати порака од теретаната! (ФОТО+ВИДЕО)

Најсексапилната Aлбанка „одлепи“ кога го виде жешкото селфи после тренинг на Џеј Ло, па и испрати порака од теретаната! (ФОТО+ВИДЕО)

Рита Ора, пејачката од албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавена по завршувањето на тренингот. 

Затоа Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда. Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација! Но, Ора не запре таму, па објави фотографија и видео од теретаната…

… Покрај нив напиша: “Џеј Ло, ова е за вас!”. Погледнете:

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Останати вести од Радио Милева