Радио Милева

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова остана гола на Занзибар (ФОТО)

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова остана гола на Занзибар (ФОТО)

Николета Лозанова има огромна колекција на фотографии од одмори, на кои  е фотографирана без облека како лежи врз врелиот песок на  најегзотичните плажи во светот. Исклучок не е Занзибар. само што таму ниту мајмуните не останаа имуни на телесбиот раскош на старлетата, па скаа и самите одблизу да се уверат дали е се’ на неа природно или има и нешто пластика …?!

Поради мноштвото африкански дечиња околу неа на плажа, атрактивната „Ни Ло“ мудро остана под сончевите зраци прикриена во модерни костими за капење… Додека децата не се разотидоа, а потоа…

Штом сепак се повлече во луксузната резиденција во која престојува, Лозанова не дозволи никакви облека да и тежи на телото и побрза да соблече се од себе.

Бринетата сподели фотографии на Инстаграм, на кој лежи гола и распослана на спалната соба, посматрајќи ја прекрасната глетка надвор преку стаклените врати на својата соба.

Причината за посетата на Танзанија е нејзиниот 31. роденден. Бидејќи саканиот и е зафатен со тренинзи во новиот фудбалски клуб “Левски”, Ни Ло ја покани сестра Велија да ја придружува до егзотичната дестинација. Двете си поминуваат супер и не пропуштаат да го трошат  времето заедно правејќи кул фотографии, пишува HotArena.

Така, откако Ни Ло се одмори, тргна да се искапе во базенот со морска вода. Но откако увиде дека горниот дел од бикинито се’ уште не и е сув, ги соблече и гаќичките за капење, па како од мајка родена се нурна во водата од базенот, низ чиј стаклен ѕид присутните можеа да уживаат во нејзините телесни убавини.

Останати вести од Радио Милева