Радио Милева
сосема гола...

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова не носи ништо одоздола (ФОТО)

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова не носи ништо одоздола (ФОТО)

Најпознатиот бугарски топ модел Николета Лозанова предизвика бура на социјалните мрежи споделувајќи провокативни фотографии од нејзиниот последен работен ангажман.

Пријателката на голманот на Левски, Николај Михаилов објави неколку фотографии на Инстаграм, на кои позира во сако…

 

…Или по бела кошула и јасно се гледа дека не носи ништо одоздола, туку е сосема гола.

Убавицата собрала речиси 18.000 лајкови под секси фотографиите на нејзиниот профил, прецизира Gong.bg.

Но, тоа не е ништо во споредба со нејзините како од мајка родена  фотографии на кои Николета просто „цвета“ распиштолена и сосема разголена.

Фото: Инстаграм принтскрин/nikoleta_lozanova/_fan_pagee/

Останати вести од Радио Милева