Радио Милева
плени со своите облини

Најпознатата српска инфлуенсерка потсети колку е бујна: Големата овална задница кај Андреа Коко, прва ќе ви фати око (ФОТО) 

Најпознатата српска инфлуенсерка потсети колку е бујна: Големата овална задница кај Андреа Коко, прва ќе ви фати око (ФОТО) 

Секоја нејзина објава на Инстаграм „пали“ како оган, предизвикувајќи пожар од копнежи, воздишки и страсти. Како и не би кога Андреа Коко важи не само за најпозната, туку и најсексапилна српска инфлуенсерка. Деновиве Андреа Коко им се претстави на своите следбеници на „Инстаграм“ во ново предизвикувачко издание.

И на одморот на море кој го минаува на црогорското крајбрежје, Андреа не пропушти да го сподели најдоброто од себе и своето секси торзо на неколку предизвикувачки фотографии.


Но најпрвин како што е ред, Андреа уште еднаш потсети колку е надарена и бујна однапред. Потпрена на столбот на шанкот на плажата, убавицата го истакна сиот свој раскош со акцент на градниот кош!

Веднаш потоа расната инфлуенсерка акцентот го стави на својата голема овална задница, која кај Андреа Коко прва ќе ви фати око!

Стоечки или легната во едноделен костим или бикини, Андреа и одзади  плени со своите облини!

 

Фото: Инстаграм принтскрин/_andrea_coco_

 

 

Останати вести од Радио Милева