Радио Милева
на појадок во постела...

Најпознатата српска инфлуенсерка на одмор на Златибор: Уште рано наутро во секси долна облека, чорапи и жартиери… дишете длабоко, вака троши калории Андреа Коко (ВИДЕО)

Најпознатата српска инфлуенсерка на одмор на Златибор: Уште рано наутро во секси долна облека, чорапи и жартиери…  дишете длабоко, вака троши калории Андреа Коко (ВИДЕО)

Најпопуларната спска инфлуенсерка Андреа Коко успеа да ја загрее фантазијата на своите следбеници на социјалните мрежи за време на студените зимски месеци.

Таа замина на неколку дена на планина, а својот зимски одмор „го тераше“ во еден хотел на Златибор.

Андреа се разбуди рано изутрина и бидејќи спиеше само по долна облека, ја облече на себе свилената наметка, наполни еден филџан кафе и тргна кон прозорецот да ѕирне какво е времето.

Бидејќи временските прилики не и беа баш наклонети, реши така подразголена да излезе само на тераса за да го обави својот утрински ритуал – топло кафе во студеното планинско утро.

А по кафето најважен е секако појадокот, па затоа атрактивната инфлуенсерка повика „рум сервис“ зашто одлучи овој пат да проба, да појадува во соба!

Изборот обилен и убаво сервиран в кревет, но сексапилната Коко веднаш „паѓа в око“  не заради богатото мени што го нуди хотелската кујна, туку заради она што оваа стројна и бујна убавица го облекла на себе додека појадува.

Уште рано наутро во секси долна облека, чорапи и жартиери… Повеќе од заводлива и очигледно подготвена внесените калории веднаш да ги потроши! Ако времето не е погодно за скијање на снежната стаза бела, како создадено е за трошење калории во постела!

Фото: Инстаграм принтскрин/_andrea_coco_

Останати вести од Радио Милева