Радио Милева
црно (на) бело

Најпознатата црногорска инфлуенсерка се соблече како од мајка родена: Тина е „рибетина“! (ФОТО)

Најпознатата црногорска инфлуенсерка се соблече како од мајка родена: Тина е „рибетина“! (ФОТО)

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка Тина Дакиќ е позната по своите разголени фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи. Најчесто во долна облека, доволно разголена, но сепак до крај  не го открива она што како телесна дарба го поседува.

Овој пат цицлестата убавица решила да отиде чекор понатаму, па со една црно- бела фотографија буквално ги збудале своите следбеници на социјалните мрежи.


Како од мајка родена, голата Тина позира пред објективот на камерата, седната на столче, полузадскриена зад бањарката, па откако фотографијата ја сподели на „Инстаграм“ за кратко време доби стотици нови приврзаници и илјадници лајкови.

Нејзиниот свет е црно-бел, а потегот повеќе од смел.

Фото: Инстаграм принтскрин/tina.dakic

Останати вести од Радио Милева