Радио Милева
сподели искуство

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка со интересна загатка: „Кои се тие двенешта во воздухот заради кои жената може да забремени?“ (ВИДЕО)

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка со интересна загатка: „Кои се тие двенешта во воздухот заради кои жената може да забремени?“ (ВИДЕО)

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка Тина Дакиќ постојано привлекува големо внимание кај своите следбеници на социјалните мрежи, со свите разголени фотографии, но и со нејзините довитливи штосеви.

СЕкогаш или разголена или оскудно облечена, но никогогаш досега пиштол гола, Тина овој пат одново го привлече вниманието и со фотографија на која е сликна во свилена долна облека украсена со црна тантела и со голема пепрутка на себе и прашањето:

„Кој вид на пеперутка е оваа?“

Но, она со што уште повеќе ја заскокотка јавноста е најнова нејзина досетка огледана во прашањето: „Дали знаете дека научниците дошле до неверојатно откритие, дека постојат две нешта во воздухот, заради кои жената може да забремени? А тоа се нејзините кренати нозе!“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina Dakic (@tina.dakic)

Ова од лично искуство или од нечие туѓо или кажаното само како превентива, редно е да одговори цицлестата Тина?!

Фото: Инстаграм принтскрин/tina.dakic

Останати вести од Радио Милева