Радио Милева
фраерче

Најмалиот на Брена толку се промени што девојките сега не го „ловат“ само поради пари, туку и поради изгледот (фото)

Најмалиот на Брена толку се промени што девојките сега не го „ловат“ само поради пари, туку и поради изгледот (фото)

Сите се сеќаваат на детето кое беше слаткото буцко, а потоа реши да го промени својот физички изглед од корен.

Станува збор за најмалиот син на пејачакта Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ кој до пред неколку години имаше проблем со вишокот на колограмите, а сега со помош на исхраната и напорните тренинзи успеа да ослаби дори 50 килограми.

 

Синот на Брена сепак не запира тука, сака уште да ослаби, па како што вели да биде на уште поголема мета кај девојките.

Она што исто така го забележаа сите дека тој носи очила за вид, а згодниот наследник на Брена очигледно сега има повеќе проблеми со девојките кои го „ловат“ не само поради парите, туку и поради изгледот.

фото:Инстаграм принтскрин/Виктор Живојиновиќ

Останати вести од Радио Милева