Радио Милева
Во свој стил

Најлудото издание на Карлеуша: Стајлинг како од „по*но“, а таа застаната во кучешка поза (фото)

Најлудото издание на Карлеуша: Стајлинг како од „по*но“, а таа застаната во кучешка поза (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм

Во последно време таа не престанува да шокира со своите модни изданија и често поради нив доаѓа во судир со своите колеги од шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а и со следбениците на Инстаграм, особено повозрасни госпоѓи.

И овој пат ЈК реши да ги изненади своите следбеници, и повторно создаде хаос на социјалните мрежи.

Јелена покажа чудна креација, која треба да претставува некаков дел од зимска облека, но во која нема да ви биде дозволено никаде освен на социјалните мрежи или пак на филм за возрасни, а фотографијата е направена пред нејзиниот автомобил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

И вака полугола, нешто како облечена, пејачката никого не остава рамнодушен од своите верни обожаватели.

фото:јелена карлеуша/инстаграм

За дополнително да ја загрее ситуацијата, застана во кучешка поза со напрчен задник, како нешто да зема од џипот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Ама, тоа е Јелена, нели?!

Останати вести од Радио Милева