Радио Милева
Пејачката или водителката?

Најдолгите и најсекси нозе во куси тексас панталончиња – Марјана Станојковска или Андријана Јаневска (фото)

Најдолгите и најсекси нозе во куси тексас панталончиња – Марјана Станојковска или Андријана Јаневска (фото)

Кусите тексас панталночиња се вистински летен хит секоја топла сезона и тоа со години наназад.

Ова безвременско тексас парче го носат многу девојки и жени, но не баш секому прилега и стои исто – што е и нормално.

Кога нозете се тенки, долги и витки, ефектот е уште повпечатлив.

Таков е случајот со познатата водителка Марјана Станојковска и пејачката Андријана Јаневска кои обожуваат да ги носат во разни летни и спортски комцинации на кои им даваат доза на сексапил.

Меѓу нивните фотографии може да се сретнат доста такви каде позираат во куси панталончиња кои им стојат бомбастично.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)


Марјана или Андријана, двете изгледаат секси и маркантно во вакво издание, но на која од нив за долгите нозе дадени од мајката природа прва и ставате „лајк“?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

фото:Инстаграм/Марјана Станојковска/Ансдријана Јаневска

Останати вести од Радио Милева