Радио Милева
нова љубов

Најбогатата старлета на светот повторно вљубена: Ким Кардашијан откри кој ги исполни нејзините критериуми (фото)

Најбогатата старлета на светот повторно вљубена: Ким Кардашијан откри кој ги исполни нејзините критериуми (фото)

Ријалити ѕвездата и милијардерка Ким Кардашијан во последната епизода од своето реално шоу откри дека се гледа со мистериозен маж, на кого му го дала прекарот „Фред“ за да го скрие идентитетот.

Ким Кардашијан проговори за својот нов избраник кого го нарече „Фред“ во разговор со Скот Дисик. Иако во последната епизода на „Кардашијанс“ нагласи дека е време малку да ужива во својата осаменост,но одреден „Фред“ и го привлекол целото внимание, а таа додала дека, и како, ги исполнува сите нејзини критериуми.

Поранешната сопруга на повеќекратно наградуваниот Канје Вест истакна дека се уште не сака јавно да зборува за својот нов избраник и дека научила од своите грешки, поточно од претходната врска со комичарот Пит Дејвидсон.

– Кога ќе те видат со некого, а меѓу вас нема млеко и мед, речиси мора да се обидете да го остварите тоа. Срамота е ако брзо раскинете – рекла Ким.

– Научив една работа од моето претходно искуство , а тоа е дека медиумите ме наведоа да мислам дека влеговме во многу сериозна врска и тоа многу брзо – објасни потоа таа во исповедта на емисијата, а потоа додаде :

– Сакам да прикријам уште малку. Нема ништо лошо во тоа.

Во продолжение на епизодата славната Ким откри дека со мистериозниот „Фред“ ја поврзале пријателите, а се гледа со него во нејзиниот омилен ресторан во Њујорк. Таа додаде дека таму одела со Дејвидсон:

– Одев таму на тајни вечери со Пит. Тој сега веројатно е во фазонот „Знам што прави“ .

фото: Принтскрин/Ројтерс/Профимедиа

Останати вести од Радио Милева