Радио Милева
„Џеј Ло, ти ли си?“

Надвор е камен ладно, ама на Инстаграм врие од жешката Сања Барби: Спуштени фармерки, танга боди и поглед кој ја буди машката фантазија (фото)

Надвор е камен ладно, ама на Инстаграм врие од жешката Сања Барби: Спуштени фармерки, танга боди и поглед кој ја буди машката фантазија (фото)

Фолк пејачката Сања Цинцева-Барби реши да ја разбие јануарската монотонија со секси фотосесија за која избра вистински период по турбо празничната сезона.

За да освежи нешто во својата музичка кариера, Барби се реши за нова фотосесија која ќе се најде на социјалните мрежи и секако на плакатите со кои ќе ги најавува своите идни музички анажмани.

Па така, во својата родна Струмица ги ангажираше локалните стилисти и фотограф, седна на шминка и фризура и побара да ја стилизираат како Џеј Ло.

Облечена едноставно, но доста ефектно – тексас фармерки кои ги раскопча и ги спушти, а од дискрено видливото црно танга боди, дополнително ја заскотка фантазијата на посилниот пол.

Зачин на изгледот и позите беше заводливиот провокативен поглед кој мами воздишки.

„Џеј Ло, ти ли си?“ си поласка самата во една од објавите кои ги сподели на кусите Инсраграм приказни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SANJA CINCEVA ® (@sanjacincevaa)

Од финалниот резултат објави само неколку фотографи, а она највозбудливото веројатно допрва следи.

фото:Инстаграм принтскрин/Сања Цинцева-Барби

Останати вести од Радио Милева