Радио Милева
се покаја?

На водителката на Пинк и ѕирнаа гаќичките: Сања Маринковиќ покажа повеќе од што треба, па ја избриша фотографијата од социјалните мрежи (фото)

На водителката на Пинк и ѕирнаа гаќичките: Сања Маринковиќ покажа повеќе од што треба, па ја избриша фотографијата од социјалните мрежи (фото)

Водителката Сања Маринковиќ со години важи за заштитно лице на „Пинк телевизија“ каде што ја води емисијата „Магазин ин“.

Водителката претходниот период помина низ лош моменти затоа што по 10 години се разведе од сопругот.

Меѓутоа, изгледа дека тешките денови се зад водителката, па таа изгледа пдоборо од кога и да било. Не само што изгледа, туку знае како да провицира и да ја разбуди машката фантазија.

Имено, Маринковиќ на својот „Инстаграм“ објави повеќе од што треба. Водителката објави фотографија на која позира во фустанче во која ја покажа својата витка фигура. Меѓутоа, сите гледаа во еден детаљ.

На водителката и ѕирнаа гаќичките под фустанот, па набргу ја избриша фотографијата од „Инстаграм стори“.

За потсетување, Сања неодамна откри каков маж би и одговарал.

-Мислам дека мажот треба да биде посилен од нас во кревет, тој треба да е главен на масата, во друштвото. Не е важно да е успешен, да има повеќе, туку да има амбиција. Тие не знаат да прават исто како нас жените, но ние знаеме да очекуваме. Затоа секоја жена треба да бира маж кој ќе и биде партнер во се и да му дозволи да биде она што е“; изјави неодамна Маринкоиќ.

 

Останати вести од Радио Милева