Радио Милева
имаше корист

На Теа Таировиќ и „скокна“ цената по интимната снимка која се појави во јавност – еве колку сега заработува

На Теа Таировиќ и „скокна“ цената по интимната снимка која се појави во јавност – еве колку сега заработува

Пејачката Теа Теаривоиќ се најде во центарот на вниманието кога во јавноста исплива нејзина интимна снимка.

На неа се гледа како пејачката орално задоволува маж. Во едната рака ги држи неговите гениталии, а во другата дилдо – објави  тогаш српски Курир.

Скандал – осамна експлицитна видеоснимка на Теа Таировиќ: Пејачката покажа каде научила „да умее со микрофонот“, но и повеќе од тоа (ФОТО) – Вистина.мк (vistina.com.mk)

Медиумите сега пишуваат дека на Таировиќ и скокнала цената по експлицитното видео и заработува шест пати повеќе од претходно.

„Претходно Теа настапувала за 1200 евра по клубовите, додека пак по објавувањето на интимното видео и песната „Хајде“ заработува до 7 000 евра од настап. Најчесто зема до 6000 евра, но во зависност од капациетот на на дискотеката може да заработи уште 1000 евра плус“, вели добро известен извор за „Блиц“.

Инаку, Таировиќ не е единствена на која исплива порно видео во јавност. Такви снимки се појавија и на Северина, Сузана Манчиќ, Дара Бубамара.

фото: e сток/ Часла Вукојиќиќ/инстаграм

Останати вести од Радио Милева