Радио Милева
покажа нешто повеќе

На српската пејачка на снимање и ѕирнаа голите гради (фото)

На српската пејачка на снимање и ѕирнаа голите гради (фото)

Пејачката Љупка Стевиќ на снимањето на емисијата „Гранд специјал“ ги покажа голите гради.

Пејачката се појави на сцената да ја отпее својата песна, а  на себе имаше фустан со длабоко деколте.

Во еден момент додека ја пеела песната, на пејачката и ѕирнале голите градите, а младите натпреварувачи околу неа останале во шок.

За тоа време, пејачката само се смешкаше.

фото: E-Stock/Časlav Vukojičić/ Z.K.Munja

Останати вести од Радио Милева