Радио Милева

На секси водителката на ФИФА и падна фустанот без градник: Роналдо срамежливо замижa, неговата девојка полуде (ФОТО+ВИДЕО)

На секси водителката на ФИФА и падна фустанот без градник: Роналдо срамежливо замижa, неговата девојка полуде (ФОТО+ВИДЕО)
Водителката на ФИФА  Лејла Ана Ли на вчерашното доделување на фудбалските награди се појави во толку провокативен фустан од кои фудбалерите останаа со подзинати усти.

Нај интересниот детаљ од церемонија секако беше кога оваа секси водителка го интервјуираше Роналдо, додека фудбалерот засрамено мижеше во присуство на својата девојка Георгина Родригез, додека за сето тоа време на водителката и испадна ракавот од провокативниот фустан, погледнете.

Извор: Курир.мк

Останати вести од Радио Милева