Радио Милева
непрепознатлив

На оваа стара фотографија никогаш не би го препознале – Раста без суканици е сосема друг човек (фото)

На оваа стара фотографија никогаш не би го препознале – Раста без суканици е сосема друг човек (фото)

Стефан Ѓуриќ Раста последниве години е препознатлив по фризурата, односно по суканиците кои ги носи на секое јавно појавување и кои се составен дел од неговиот имиџ.

Инстаграм страницата „Србија шоубиз“  објави старата фотографија на Раста на која тој изгледа сосема поинаку, со сосема поинаква фризура.

Раста нема шишки, нема суканици единствено носел кратка коса во слична боја.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева