Радио Милева
љубов голема

На обожавателките им стана лошо кога ги видоа најновите фотографии на Саша Ковачевиќ (фото)

На обожавателките им стана лошо кога ги видоа најновите фотографии на Саша Ковачевиќ (фото)
фото:саша ковачевиќ/инсатграм/ск медиа

Српскиот пејач, Саша Ковачевиќ, со последната објава на Инстаграм им ги скрши срцата на армијата обожавателки.

Пејачот на својот профил на Инстаграм објави две фотографии со кои и го честита роденденот на својата девојка Зорана, а истите направија бура од реакции во јавноста.

-Ти правиш мојот свет да сјае 365 дена во годината.Среќен роденден!- пишува тој во роденденската честитка.

Саша и Зорана се неколку години во врска, а пред неколку месеци во едно интервју пејачот како да наговести дека ќе заплива во брачните води, па оттука се поставува прашањето, дали по ваквата честитка за роденден, следно е предлог за брак?

фото:Instagram printskrin/инсатграм/ск медиа

Останати вести од Радио Милева