Радио Милева
мис пиги

На Наташа Шавија, Господ и дал задница за медал: Старлетата има га*енце како прасенце! (ФОТО)

На Наташа Шавија, Господ и дал задница за медал: Старлетата има га*енце како прасенце! (ФОТО)

Моделот, старлетата и ријалити ѕвезда Наташа Шавија одново ги измами воздишките на вљубениците во нејзината голотија, кои се и нејзини следбеници на социјалните мрежи, а и на нејзината однеодамна отворена „Онли Фанс“ страница за возрасни.

Дека има бујни облини и неодолив сексапил оддамна е познато. На нејзиниот телесен раскош особено доминираат гигантските гради и големата заоблена задница, која кога ќе ја покаже во гро план, изгледа како да е симната од некоја насловна страница  на магазин за возрасни.

Едноставно, на секој еден што убаво ја загледал му е  јасно дека на Наташа Шавија, Господ и дал га*зе за медал!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Šavija (@natasa.savija)

Само што со најновите разголени фото објави, расната старлета обзнани дека всушност има га*енце како прасенце!

Имено, таа позираше разголена во постела, каде бујните гради ги прекрила со јорганската прекривка, ама затоа га*ето…

На нејзиното заоблено, извајано га*енце има нацртано прасенце. Поточно, на моделот од специфичните гаќички што во оваа прилика старлетата ги носи на себе. Особено се симпатични малечките  ушиња што се наддадени на специфичната долна облека.

Арно ама кој ти ги гледа ушињата, кога сите би сакале да дознаат што тоа се крие под заруменетото лиценце, на насмеаното прасенце… иако уште отсега им е јасно дека таму лежи убавото обло га*енце на старлетата, кое на оваа фотографија го споделила Наташа Шавија…

Овој пат како Мис Пиги, фрагмент од нејзините еротски игри преземени од нејзината страница за возрасни!

Фото: Инстаграм принтскрин/natasa.savija

Останати вести од Радио Милева