Радио Милева
жешка доза

На Марина Гагиќ и попуштија „кочниците“: Бившата на Дарко Лазиќ се разголи, па го пушти сексапилот на најјако

На Марина Гагиќ и попуштија „кочниците“: Бившата на Дарко Лазиќ се разголи, па го пушти сексапилот на најјако

Летните температури се во полн ек, а јавните личности уште повеќе ги вжетуваат со своите разголени фотографии во бикини.

По бројните разголени дами, сега на ред дојде и екс свршеницата на Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ.

Изгледа таа ужива во летото и блеска по раскинувањето со Дарко, а и изгледа дека ни е баш многу гајле што пејачот веќе и нашол замена и има нова девојка односно Барбара Бобак.

Додека Дарко ужива во новата емотивна врска, Марина ужива во разладувањето во жешките денови.

Таа на својот Инсртаграм сподели неколку фотографии во бикини и го покажа своето извајано тело.

Имено, таа објави фотографија на која позира во костим за капење во бањата, а траките на истото ги крена до струкот.

На другата пак објава таа позира покрај базен на имот, а очигледно е дека Марина блеска и ужива по раскинувањето со Дарко Лазиќ.

фото: Инстаграм/марина гагиќ

Останати вести од Радио Милева