Радио Милева

На која подобро и стои: Милица Павловиќ се облече исто како и сестрата на Кардашијан!

На која подобро и стои: Милица Павловиќ се облече исто како и сестрата на Кардашијан!

Милица Павловиќ настапуваше заедно со Мирослав Илиќ, а со своите хитови успеа да ја крене публиакта на нозе.

Пејачката истакна дека и чест што сцената ја дели со Мирослав Илиќ кој е омилен пејач на нејзиното семејство, а и пејачот имаше само пофални зборови за младата „Ѕвезда на Гранд“.

Освен од нејзините песни, Милица Павловиќ ја воодушеви публиката и со нејзината провокативна модна комбинација.  Таа за овој настап одбра  фустан во беж нијанса кој беше залепен за нејзиниото витко тело.

фото: рас србија

А сличен фустан носеше и Кејли Џенер, сестрата на Кардашијан.

На кого подобро и стои?

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева