Радио Милева
луксуз за ќерката

На ќерката и купила чанта од 42 000 евра: Познатата раперка со новиот потег ја налути јавноста

На ќерката и купила чанта од 42 000 евра: Познатата раперка со новиот потег ја налути јавноста

На ќерката и купила чанта од 42 000 евра: Познатата раперка со новиот потег ја налути јавноста

Раперката Карди Би на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира со нејзината ќерка.

Меѓутоа, вниманието падна на модниот дадаток кој ќерката на пејачката го држи во рака.

Имено, Карди на својата наследничка и купила чанта на Хермес Биркин по цена од 50 илјади долари (околу 42 000 евра), пишува Мирор.

„Ја и мојата најдобра пријателка“, напиша таа покрај објавата.

фото: профимедиа

 

Останати вести од Радио Милева