Радио Милева
не е совршена

На Инстаграм секогаш е “скоцкана“: Селена Гомез во природно издание не личи на себе (фото)

На Инстаграм секогаш е “скоцкана“: Селена Гомез во природно издание не личи на себе (фото)

Aктерката и пејачката Селена Гомез со години важи за една од најпопуларните личности на светот, а беше и една од најследните јавни личности на „Инстаграм“.

Селена често се појавуваше на јавни настани и случувања, но во последно време немаме прилика да ја видиме во јавност.

Токму и поради кога и се појави некаде, папараците ја фотографираат. Овојпат, тие ја фотографиирале по ручек со пријателките и Селена покажа како изгледа кога не е скоцкана.

Актерката била облечена во панталони и краток дуксер – топ, а немала ни грам шминка.

Сепак, многумина тврдат дека таа не личи на она девојка на Инстаграм каде што секогаш е средена, скоцкана.

Многумина се загрижани и за нејзиното бледо лице бидејќи Селена со години се бори со анксиозност, но тоа го крие  на социјалните мрежи.

фото: профимедиа/инстаграм/селана гомез

Останати вести од Радио Милева