Радио Милева
рефреширана...

На Дијана Оу-Џи и водата „трева“ и содржи, а „лимончето“ си го чува во стаклено пакување за попатно „освежување“ (ФОТО)

На Дијана Оу-Џи и водата „трева“ и содржи, а „лимончето“ си го чува во стаклено пакување за попатно „освежување“ (ФОТО)

Откако  заврши со учеството во популарното регионално ријалити „Задруга“, македонската  (т)раперка  Дијана  Оу-Џи    ( Diana OG)  реши   српското искуство кое за неа како да беше добродојдено, да го искористи за да се обиде да гради кариера во Белград. Гостувањето на колегата Фокс во неговата нова песна и видеото насловени „Недостајеш“, која постигна прилично забалежителен успех, како да и даде „крилја“, па  сега Дијана подготвува нешто сосема свое и ново работејќи во своето новоотворено домашно студио, кое би требало да го промовира наскоро.

Во меѓувреме реши одново да ја разработи својата „Онли фанс“ страница за возрасни, па деновиве постојано ја збогатува со нови „скокотливи“ содржини. Колку и да тврди дека личноста е таа што те прави секси, тешко дека некој вистински маж, па и жена со „поинаква определба“ се возбудува само на нечии карактер.

Токму затоа Дијана Оу Џи реши карактерот да го надополни со значителна доза голотија, која нејзините следбеници на страницата за возрасни не само што дополнително ќе ги возбуди, туку за оние што се сексуално настроени за хард-кор, раперката ги изненади со специјален „underwear“ избор.

Во црна долна облека од памучен сатен како „садо-мазо“ домина за еротска дразба и визуелно уживање во нејзината секси убавина.

До душа со по некој (кило)грам вишок, ама ако… На Балканот велат: „Подобро да (те) лула, отколку да (те) жуља“!

Кога нее ангажирана со својот „Онли фанс“ пејачката има планови за поинаков перформанс… Оној музичкиот и нејзината кариера која решила да ја тера и надвор од Македонија.

Патот на релација Скопје-Белград и обратно има добри 4-5 часа возење, а ако ти се брза, нема паузи за пушење.

Затоа може да се пуши и во автомобилот без оглед на тоа каков ти е изборот… на она што го пушиш!

А Дијана Оу- Џи  уште отпорано откри дека е мераклика на специфични нешта… Со смирувачки ефект.

Така и овој пат задоволството за уживање си го понесе во специјално пакување. „Lemon Haze“ во тегличка за попатна употреба.

Ем практично, ем ароматично, а и 100% лесно и легално. Така барем на капачето е наведено.

А дали ефектите се токму такви, прашајте ја Дијана ОУ Џи?

После добро вовлекување за време на напорното патување, душата треба со уште нешто да се освежи.

А Дијана како и секоја  „напушена душичка“ знае дека „лимончето“ бара да се залее со понекоја голтка свежа водичка… Само што на Дијана Оу-Џи и водата трева и содржи! И тоа сосе лимонче!

Фото: Инстаграм принтскрин/iamdijana.og

 

 

 

 

 

Останати вести од Радио Милева