Радио Милева
важно е да те има...

На бугарскиот топ модел Николета Лозанова голотијата и импонира без оглед на пишувањата: Голо га*е и „пиштол гол“ поздрав од бањата (ФОТО+ВИДЕО)

На бугарскиот топ модел Николета Лозанова голотијата и импонира без оглед на пишувањата: Голо га*е и „пиштол гол“ поздрав од бањата (ФОТО+ВИДЕО)

Дамата која важи за една од најубавите и најуспешните Бугарки, сподели целосно гола скандалозна фотографија од зад замаглената стаклена врата на бањата. Последниве месеци таа и нејзиниот партнер голманот Ники Михаилов доста често патуваат на различни егзотични места, а фотографиите кои ги споделува со своите милиони обожаватели се навистина убиствено секси.

На фудбалерот очигледно не му пречат овие снимки – дури и горд на тоа. Со секоја нова жешка фотографија,  како онаа неодамна кога го покажа голото га*е, Николета добива се поголем број следбеници кои се прилично поделени. Едни ја обожаваат, други не может да ја смислат.

Сепак, таа е една од ретките ѕвезди на кои не им пречи да се пишува, дури и негативно за неа.

Лозанова оддамна сфати дека не постои лоша реклама, па затоа сите нејзини хејтери, всушност  совршено работат за неа и без да сакаат и помагаат да се промовира нејзиниот имиџ како и  нејзиниот бренд за козметика, кој ја разнесе конкуренцијата на парчиња.

Фото: Инстаграм принтскрин/nikoleta_lozanova

Останати вести од Радио Милева