Радио Милева
на лутина, со гола убавина

На бугарската старлета Моника Валериева обожавателите и се лути, а таа уште пожестоко се разголе, па ги сподели бујните атрибути (ФОТО)

На бугарската старлета Моника Валериева обожавателите и се лути, а таа уште пожестоко се разголе, па ги сподели бујните атрибути (ФОТО)

Една од најпознатите и најекспонираните бугарски старлети Моника Валериева ги воодушеви своите обожаватели и Инстаграм следбеници со најновите фотографии што ги објави на социјалните мрежи.

Фановите на жешката бринета се на мислење дека посегнала  Фотошоп, а за тоа сведочи и нејзиниот, како што го нарекоа „квадратен задник“. Некои од следбениците на Валериева тврдат дека таа во живо е далеку од кадрите со кои ги преплавува социјалните мрежи: „Колку долго ќе лажете  дека вака изгледате“? – е едно од прашањата упатени до цицлестата старлета.

„Во повеќето случаи сте многу погрди од другите жени, кои работат напорно 8-12 часа на ден во продавница или во шивална, а вие заработувате за живот на висока нога, сликајќе се разголени“ – и пишуваа разлутените следбеници на старлетата.

Но, Валериева побрза да ги избрише негативните коментари на оние кои на неа беа лути, па уште пожестоко се разголе и ги сподели своите бујни атрибути.

Извор: HotNews.bg
Фото: Инстаграм принтскрин/monikaavalerieva

Останати вести од Радио Милева