Радио Милева
Несмасно

На Ана Николиќ среде настап и излезе брадавицата, но таа си продолжи и го голи гради (фото)

На Ана Николиќ среде настап и излезе брадавицата, но таа си продолжи и го голи гради (фото)

Пејачката Ана Николиќ настапила во клуб каде и се случил пех кога и испаднале градите од топот.

Имено, таа цело време играла, па не внимавала на деколтето и градникот, само продолжила да пее.

Според гостите во клубот каде што настапувала, кои исто така го забележале моментот, Ана на сцената излегла во пијана состојба, а цело време играла и пеела.

Меѓутоа, во еден момент и „блесна“ брадавицата , а таа само без проблем продолжи да пее и танцува на сцената. Нејзиното видео се појави на Тикток каде предизвика лавина од коментари.

фото:принтскрин тикток малаломии