Радио Милева

На Ана нема да и биде добро: Протекоа провокативни фотографии од новата девојка на Дарко Лазиќ!

На Ана нема да и биде добро: Протекоа провокативни фотографии од новата девојка на Дарко Лазиќ!

Пејaчот Дарко Лазиќ и пејачката, водителката Ана Севиќ оваа година ставија крај на нивниот брак, па се разделија.

Изгледа дека парот си тргнал секој по свој пат, но и по нова љубов. Во медумите често се пишуваше дека на Севиќ има ново момче, но таа не ги потврди овие информации.

Додека пак Дарко Лазиќ призна дека има девојка и дека е срќен.

По разводот со Ана Севиќ, Дарко утеха најде во неговата хрватска колешка Оливера Матијевиќ.

A gdje se vi kupate,suncate? ????⛱

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Новата девојка на Дарко, живее и работи во Задар, а досега има снимено две песни „Мушки гад“ и „Шта чеш са њом“.

Jos samo ovu??

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Smile,just smile?❤

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Инаку, Дарко и Ана ја имаат ќерката Лорена.

Останати вести од Радио Милева